Balık Yağı Omega 3

balık yağı omega3 takviyeleri hakkında bir kaç cümle bilgi vermek istedik. bu bilgiler öneri niteliğinde olmayıp internetten çeşitli kaynaklar kullanılarak yazılmıştır.
piyasada kaç marka balık yağı takviyesi vardır? yaklaşık olarak 100 adedin üzerinde firma / marka omega3 balık yağı takviyesi ürün piyasada pazarlamaktadır.

bu kadar çok çeşit olmasındaki sebepler ne olabilir? omega3 kullanımı çok yaygın ve eskiye dayanmaktadır. bir çok ülkede yıllardır çeşitli görüşler fayda ve yararlarını vurgulamaktadır. çoğu tüketicinin gözünde faydaları ve etkileri olumlu görüş almıştır. uzun zamandır balık yağı kullanımı bir çok uzman tarafından önerildiği için tüketici görüşüde olumllu yöndedir balık yağları hakkında..

balık yağı çeşitleri arasında boğulmayıp seçimimizi neye göre nasıl yapabiliriz? bardak testi vs gibi zincir satış yapan markaların ikna çabalarına aldanmamak gerekir. ben balık yağı alırken çok değil bir kaç kritere dikkat ediyorum. alacağım balık yağının;

  • marka sahibi distribütör firma güvenilirmi?
  • balık yağı içeriği trigliderid formmu?
  • ifos sertifikası varmı?
  • fiyatı çok abartılımı?

bu sorularıma olumlu yanıt alabildiğim markaları alıyorum balık yağı olarak. şuana kadar denediğim tercih ettiğim 4 marka var. ocean plus 1200 balık yağı, efa s 1200, seven berry omega3 cam şiş ifos sertifikalı, krilom omega 3 50 kapsül balık yağı.

 


bunlar bir tavsiye veya öneri niteliği taşımamaktadır. kendi kullandığım markaları paylaşımda bulunup balık yağı kullanacak olanların değerlendirmeleri için alternatif oluşturmasını amaçladım.

Web sitemizdeki eczane bilgilerinin doğruluğu, bu bilgilerin güncelliği konusunda site ve site yöneticilerimize yardımcı olmak için tespit ettiğiniz hataları lütfen bizlerle paylaşınız.

Eczane hakkında yorum yapın.

Eczane anahtar kelime: , , ,

Eczanee.com Tanıtım kategorisinde bir eczane inceliyorsunuz. Bu kategoriden size bir bazı eczaneleri sıraladım.